Uygulama Nasıl Kullanılır

Uygulamaya girin sol menüde Şifresiz Araçlar Butonuna tıklayın sizi Hesabınızla bağlanıp kullanmaya başlayabilrsiniz. Krediler her 20 dakikada 1 yenilenir.

Read More
Takipci Hilesi 19 Mayıs 2019 13 Comments

IGTV için Yeni Güncellemeler

IGTV, daha uzun süreli içerik için üçüncü taraf uygulamasına gitmenin aksine, süper kısa, hala kaybolan Hikayelerine daha fazla yapışarak Instagram’ın umduğu gibi bir şey yapmadı.

Bunu akılda tutsak bile, Instagram IGTV’yi terk etmiyor ve bunun yerine kullanıcılara daha çekici gelmesi için iki katına çıkıyor.

Birkaç kullanıcı Instagram’ın IGTV için yeni bir düzen hazırlamaya başladığını ve arama işlevselliğini arttırdığını gördü .

IGTV’nin ana sayfası artık Snapchat’ın Discover sayfasına benziyor ve kullanıcıların ekranda sadece neyin görüntülendiğini izlemek yerine ilgilendikleri içeriği bulmaya odaklanıyor.

Bu, umarız, markalara ilgi çeken kullanıcılar tarafından fark edilmelerini sağlayarak ek bir görünürlük sağlayacaktır ve insanlar umudunu kaybetmek yerine kanalda daha uzun süre kalacaklardır.

Bu haber, Instagram topluluğunda, profillerin IGTV videolarının önizlemelerini doğrudan Instagram’da paylaşmalarına izin veriyor, böylece ilgilenen kullanıcıları daha fazla izlemek için ikincil uygulamaya aktarabilir. Uzun formlu içeriğiniz hakkında daha fazla görünüm elde etmek istiyorsanız, bu özellik hala güvenebileceğiniz en iyi özelliktir.

Sonuç
Instagram genellikle güncellemelerle hızlıdır, bu yüzden ellerimizi alıp ilk elimizle oynayacak çok sayıda yeni özelliğe sahip olmadığımız ilk aylardan biridir.

Yine de sorun değil, çünkü Ocak ve Şubat aylarında bir tonluk bir miktar yaşadık ve şu anda testte olan özellikler oldukça büyük ve platform içi pazarlamamızı etkileyebilir.

Bunlara dikkat edin ve umarım, gelecek ayki güncelleme size nasıl kullanılacağını gösteren bazı dersler sunacak ve daha sonra ne olacağını gelecek!

Ne düşünüyorsun? Bu yeni güncellemelerden hangisini işiniz için en çok test etmek için heyecanlısınız? En son Instagram güncellemelerinden hangisi sizin için en faydalı oldu? Düşüncelerinizi ve sorularınızı aşağıdaki yorumlarda paylaşın!

Read More
Takipci Hilesi 16 Nisan 2019 3 Comments